top of page

AVŞA MANYASLILAR LİMİTED ŞİRKETİ BÜNYESİ

​1995 yılında Emekli Öğretmen Naci Demir tarafından hizmet vermeye başlayan Manyas Motel, kaliteli hizmet anlayışıyla 2009 yılında yenilenerek restore edilmiştir. 35 tane 2 kişilik apart daire, 4 tane 3 kişilik apart daire, 15 tane suit oda, 2 balayı odası olmak üzere toplam 56 oda ile hizmet vermeye devam etmektedir.

 1995 yılından bu yana Avşa Adasının en güzide Apart tarzında motelidir. Sağlam yapı ve işçilik anlayışımızla Mimari yapının tecrübemiz ile harmanlaşması ile binamızı ayakta tutan kolonların, alt kattaki dükkanlar ve otel odalarında kötü bir görüntüye sahip olmaması için titizlikle çalışılmıştır. 
 

AVŞAM İNŞAAT

1994 yılında Avşa Adasında başlayan Manyas Motel inşaatı ve beraberinde devam eden Manyas Suit inşaatı ile adını büyük harflerle yazdıran AVŞAM İNŞAAT daha sonra Bandırma ve Avşa Adasında çeşitli yerlerde inşaatlara başlayarak inşaat sektöründe kalıcı eserler bırakmaya devam etmiştir. Özellikle yaptığı konutlarda Bandırma'nın ve Avşa Adasının ileri gelenleri tarafından tercih edilen Avşam İnşaat daha büyük adımlar atarak Her kesime  hitap eden Bandırma'nın çeşitli yerlerinde Mimariyi son teknolojiler kullanarak daha etkin hale getirmeyi hedeflemektedir. 

    Herzaman izleyeceğimiz yol "Bir sonraki projemizde daha farklı ne katabiliriz" düşüncesiyle birlikte daha güzel ve somut eserler ortaya çıkarmak olacaktır.

bottom of page