top of page

Hakkımızda

 Avşam İnşaat ; 1995 Yılında Avşa Adasına yapmış olduğu Manyas Motel binaları ile Ada Turizmine önemli katkılar sağlamış Mimarisi ile hala günümüzde yapılan yeni binalara örnek teşkil etmiştir. Gerek Bandırma'da gerekse Avşa Adasında yapmış olduğu Projeleri ile kısa sürede Ailelerle buluşturmuştur.

     Tasarımlarımızı hayata geçirirken müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kendimizi geliştiriyor,sürekli yeni teknoloji ve malzemeleri kullanarak, insanlara konfor sunmayı amaçlıyoruz. Bu yüzden her geçen gün altına imzamızı attığımız işler gelecektede daha kaliteli projelerin habercisi oluyor.

        VİZYONUMUZ

Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede "Ayrıcalık İnşa Etme" felsefemizi, Şehirlerimize örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak.

        MİSYONUMUZ

 • İnsanın ilk çağlardan beri süregelen yuva ihtiyacını, ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmak.

 • Öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmak.

 • Sonra modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle yüceltmek.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

bottom of page